Random header image... Refresh for more!

Kasvattajat

Seuraavat kasvattajat ovat sitoutuneet noudattamaan Bolognese ry:n kasvattajalistan sääntöjä.

Kasvattajalistan säännöt

Kennel Amore Borealis
Marja Hirvonen
Nummela
040 550 8830 / amoreborealis@gmail.com
amoreborealis.kotisivukone.com
Kennel Bella Piccola
Satu Noronen
Jyväskylä
040 578 5847 / Bellapiccolan@gmail.com
www.bolognesenelli.com
Kennel Bianca Bambagia
Susanna Nikkilä
Espoo
040 735 2935 / susanna@biancabambagia.fi
www.biancabambagia.fi
Kennel Bolocanis
Katia Malmila-Olalla
Kristiinankaupunki
040 865 5300 / bolocanis@bolognesedog.fi
www.bolognesedog.fi
Kennel Bounien
Erja Nieminen
Nummela
050 547 3341 / kennelbounien@gmail.com

 

Eveliina Sinervo
Loppi
044 975 4697
www.bolognesekennel.com
Kennel Cane Minore
Anna Ratia
Helsinki
040 718 5917 / anna@caneminore.fi
www.caneminore.fi
Kennel Chobolon
Liisa Vihinen
Sipoo
050 379 2880 / liisa.vihinen@gmail.com
FB / Kennel Chobolon
Kennel Crystalrose’s
Heini Vähä-Ruohola
Lempäälä
045 675 8949 / heini.vaharuohola@gmail.com
www.crystalroses.fi
Kennel Fabula Felsinea
Marja Härmänmaa
Helsinki
050 463 92 56 / marjaharman@hotmail.com
www.fabulafelsinea.com
Kennel Fellman´s
Hellevi Fellman
Jurva
040 581 9603 / fellmans.bolognese@gmail.com
fellmansbolognese.blogspot.fi
Kennel Qiamor
Ann-Sofie Berts
Lillövägen 36
66590 Vassor
050 463 5118 / Ann-Sofie@qiamorkennel.com
www.qiamorkennel.com
Kennel Sismix
Maria Molander
Oulu
050 328 8159 / maria.molander@dnainternet.net
https://kennelsismix.wordpress.com/